Družba SAPPHIR d.o.o. išče razvijalce in svetovalce

Družba SAPPHIR d.o.o. že sedemnajst let uspešno deluje na področju uvajanju in vzdrževanja informacijskih rešitve  »SAP«, ki  so  na svetovnem tržišču zelo v uporabi. Svojim kupcem med katerimi so najboljša slovenska podjetja zagotavlja zanesljivo podporo na visokem nivoju.

Iščemo svetovalce in razvijalce za  naslednja SAP področja (poznavanje SAP ni potrebno, saj je šolanje zagotovljeno):

• Logistika  (prodaja, nabava, proizvodnja, skladišča, kontrola kakovosti, itd.)
  • Finance (računovodstvo, kontroling, masovni saldakonti)
  • Kadri (obračun plač, kadrovska evidenca)
  • Razvoj programske opreme na SAP platformah
  • SAP rešitve za energetska podjetja (SAP Utility)
  • Data mining

Od kandidata se pričakuje: Vsaj visokošolska (VI.stopnja) izobrazbe ekonomske, računalniške, elektro, matematika ali druge ustrezne tehnične smeri, aktivno znanje angleškega jezika.

Ponujamo delo z najnovejšimi tehnologijami v stimulativnem okolju v katerem imate možnosti razvoja svojih kariernih ciljev.

Zainteresirane vljudno vabimo, da pošljejo prijave z življenjepisom po e-pošti office@sapphir.si. Dodatne informacije lahko  dobite na gsm št.  031 364 4 57.