Mednarodni dogodek FALLING WALLS LAB LJUBLJANA 2016

Rok za prijavo je 05. september 2016. Več o prijavi in pravilih sodelovanja najdete na: http://www.falling-walls.com/lab/apply

KAJ: Univerza v Ljubljani gosti mednarodni dogodek  Falling Walls Lab 2016, ki bo potekal 22. septembra 2016 na Univerzi v Ljubljani! Udeležba je brezplačna.

NAGRADA:

1.  nagrada

300 euro

2.  nagrada 200 euro
3.  nagrada 100 euro

Zmagovalcu pokrijemo tudi stroške udeležbe odmevnega finalnega mednarodnega dogodka, ki bo potekal v Berlinu, 8. in 9. novembra 2015.

KOMU JE NAMENJEN: Dogodek je namenjen novemu pristopu predstavitvi prebojnih idej. K sodelovanju vabimo inovativne študente, raziskovalce, podjetnike in vse, ki vam odkrivanje novosti predstavlja izziv.

POGOJI SODELOVANJA:

–  da ni minilo več kot 10 let od datuma zaključka 1. stopnje študija oziroma visokošolske izobrazbe dosežene po študijskem programu, sprejetem v RS pred 11. junijem 2004 ali

–  da ni minilo več kot 7 let od datuma zaključka 2.stopnje študija oziroma univerzitetne izobrazbe dosežene po študijskem programu, sprejetem v RS pred 11. junijem 2004 ali

–  da ni minilo več kot 5 let od datuma zaključka doktorskega študija.

PREDSTAVITEV IDEJE: Izbrani kandidati boste ideje, za katere verjamete, da imajo potencial za spremembe na znanstvenem, gospodarskem področju ali v širšem družbenem okolju, predstavili v angleškem jeziku v samo treh minutah.

IZBOR IDEJ: Tri zmagovalne ideje bo izbrala komisija vrhunskih znanstvenikov, inovatorjev in poslovnežev.

Več o finalnem mednarodnem dogodku na njihovi spletni strani FALLING WALLS .

Spremljate nas lahko tudi preko Facebook strani Falling Walls Lab Ljubljana

Za vsa dodatna vprašanja se lahko obrnete na: fwl@uni-lj.si

Dobrodošli v Falling Walls Lab Ljubljana, kjer bomo podirali zidove!