Odsek za Inteligentne sisteme na Institutu »Jožef Stefan« išče študente

IJS logo

Odsek za Inteligentne sisteme na Institutu »Jožef Stefan« išče študente za delo na raziskovalnih projektih s področja analize senzorskih podatkov, zdravstvenih aplikacij idr. Trenutno iščemo dva profila:

(1) Študent računalništva ali druge naravoslovne-tehnične smeri, ki ima izkušnje z razvojem Androidnih aplikacij. Razvijal bo del mobilne aplikacije, katere namen je s pomočjo senzorjev zaznati obnašanje uporabnika in predlagati primerne ukrepe za zdravo življenje. Kandidat naj ima do konca aprila v povprečju časa vsaj 16 ur/teden. Veselje do raziskovalnega dela in poznavanje osnov inteligentnih računalniških metod (npr. strojnega učenja) sta dobrodošla a ne nujna.

(2) Študent računalništva ali druge naravoslovne-tehnične smeri, ki:

– zna programirati v poljubnem programskem jeziku;

– ima interes za raziskovalno delo;

– pozna osnove strojnega učenja, analize signalov ali drugih metod za inteligentno obdelavo podatkov;

– ima povprečno oceno nad 8.

Poznavanje Jave (ali celo Androida) je dobrodošlo a ne nujno.

—–

Prijave pošljite na mail tajnistvoE9@ijs.si