[Oglas za delo: EBA d.o.o.]

Podjetje: EBA d.o.o., Ljubljana

Delovno mesto: Podpora

Opis:
Smo razvojno podjetje, ki se ukvarja z bazičnim razvojem in zagotavljamo rešitve na področu avtomatizacije in optimizacije procesov v podjetjih.

Iščemo sodelavce v Podpori in implementacijah, če te zanima delo na katerem od naslednjih področij, se nam javi:

• nudenje tehnične in vsebinske podpore za programsko opremo (produkte družbe) partnerjem in strankam
  • testiranje programske opreme ter dokumentiranje sprememb in novosti v programski opremi
  • sodelovanje pri implementacijah programske opreme (produktov družbe)
  • usposabljanje in licenciranje EBA partnerjev,
  • sodelovanje pri izdelavi spletne strani za potrebe naše družbe
  • priprava izobraževalnega materiala (filmčki, navodila,…)
  • izvajanje administrativne in tehnične interne podpore (za potrebe naše družbe).

V svojo sredino vabimo študenta ali osebo, ki išče zaposlitev in je končala najmanj višješolski ali visokošolski študij oziroma je tik pred zagovorom diplome na:

• Višji strokovni šoli ŠC Kranj (program Informatika)
  • Višja šola B2 (program Informatika)
  • Fakulteti za računalništvo in informatiko ali
  • Fakulteti za organizacijske vede v Kranju ali
  • Fakulteti za elektrotehniko

Zaposlitev je možna takoj.

Poleg dobrih odnosov, odličnega delovnega okolja in dobre plače, boš ob koncu leta prejel tudi nagrado za poslovno uspešnost in druge bonitete.

EBA je mlado hitrorastoče podjetje z odličnimi bonitetami kot so Platinasta odličnost in SME excellent, ki odražajo notranjo poslovno kulturo naše družbe.

Svoj interes sporoči Dušanu Pavčniku, pomočniku direktorice na e-naslov: career@eba.si.