Podjetje Nova KBM išče analitika

K sodelovanju vabijo kandidate in kandidatke za delo ANALITIKA NA PODROČJU PREVAR (m/ž).

Vsebina dela/delovno področje:

• upravljanje sistema za avtomatizirano zaznavanje prevar ter oblikovanje opozorilnih indikatorjev za identifikacijo anomalij in priprava poročil
  • izvajanje analitičnih in preiskovalnih aktivnosti na področju upravljanja tveganja zunanjih prevar in nedovoljenih ravnanj tretjih oseb ter nalog na področju odkrivanja prevar

Od kandidatov pričakujemo naslednja znanja in veščine:

• VII. stopnja izobrazbe, ekonomske ali druge ustrezne smeri
  • znanje angleškega jezika na višji ravni
  • uporaba standardnih orodij za PC
  • želeno 2 leti in 6 mesecev delovnih izkušenj

Več informacij tukaj: Analitik-prevare_vabilo_22.5.2017

1. Anonymous

2 leti in pol izkušenj, 7.stopnja izobrazbe (+ ekonomija) … Mislim, da je tale oglas kar dobro zataval.
    Glede na zahteve ne iščejo študentov; morda bi kak FRIjevec z magisterijem ustrezal, vendar malo verjetno.

1. MARKO STOJIMIROVIĆ (Post author)

Oglasi na naši strani niso le za študente FRI-ja na dodiplomskem študiju, ampak tudi za druge.
      In recimo to je ponudba za delo torej ne iščejo ravno študenta, ampak nekoga, ki je diplomiral/magistriral in bi se nato nekje zaposlil.

1. 1

Niso le za te studente, so pa verjetno glavna ciljna publika. Poanta oglasov na tej strani je ravno to, da sem pridejo podjetja z vedenjem, da bodo dobili studenta (osebo z malo izkusenj, manj casa na voljo, …), ne pa celotne osebe. Za to imajo na voljo veliko drugih kanalov, ki pa so placljivi.