Sodelovanje v mednarodnem projektu PEOPLE

Inovacijsko-razvojni inštitut Univerze v Ljubljani, Znanstveno-raziskovalni center SAZU in podjetje Metronik vabijo študentko ali študenta Fakultete za računalništvo in informatiko (vse stopnje) k sodelovanju v mednarodnem projektu PEOPLE (People-Centred Development Approaches in Practical and Learning Environments).

Izziv projekta je izboljšati upravljanje z energijo v stavbah Univerze v Ljubljani na podlagi energetskega informacijskega sistema (EIS).

Študent ali študentka bo v interdisciplinarni skupini sodeloval s študenti antropologije, psihologije, strojništva in grafičnega oblikovanja.

Po zgledu vodilnih tehnoloških podjetij (Intel, Microsoft, Boeing, Nissan, Xerox itd.) bodo z uporabo k ljudem usmerjenih razvojnih pristopov analizirali uporabniške izkušnje pri uporabi orodij za upravljanje z energijo v stavbah.

Več informacij tukaj: PEOPLE_poziv za študente