Študentsko delo na Institutu »Jožef Stefan«

IJS logo

Odsek za inteligentne sisteme Instituta »Jožef Stefan« (http://dis.ijs.si) išče študenta(ko) za raziskovalno delo na področju globokih nevronskih mrež (deep neural networks). Rezultati raziskave se bodo uporabilo na različnih domačih in tujih projektih, na katerih bo možnost nadaljnjega sodelovanja.

Ponujamo sodelovanje z vrhunsko skupino raziskovalcev na področju umetne inteligence, možnost daljše zaposlitve ali kandidature za mladega raziskovalca na našem odseku ter redno plačilo. Ker gre pri raziskavi za novo in zanimivo področje v znanosti, bo del rezultatov primeren tudi za uporabo pri magistrski nalogi.

Prijave skupaj s kratkim opisom znanja in izkušenj ter povprečno oceno pošljite na: tajnistvoE9@ijs.si.

Zahteve:

• Dobro poznavanje vsaj enega objektnega programskega jezika
  • Osnovno znanje programskega jezika Python
  • Osnovno znanje programskega jezika Java
  • Dobro poznavanje osnovnih metod strojnega učenja
  • Poznavanje osnovnih konceptov umetnih nevronskih mrež
  • Visoka povprečna ocena

Bonus:

• Poglobljeno znanje matematike
  • Poznavanje konceptov umetnih nevronskih mrež
  • Poznavanje »programskega jezika« Theano