Natečaj: Majice za bruce 2017/2018

Natečaj: Majice za bruce 2017/2016
Študentski svet Fakultete za računalništvo in informatiko (ŠSFRI) in Študentska organizacija Fakultete za računalništvo in informatiko (ŠOFRI) objavljata natečaj za izbiro naj motiva za majice za bruce 2017/2018.
Pravila:
1. Sodelujejo lahko vsi študentje/ke FRI-ja.
2. Majice so namenjene bodočim brucem in vsem ostalim študentom FRI-ja, zato se pri oblikovanju motiva osredotočajte na področje računalništva.
3. Pri oblikovanju motiva/predlogov je potrebno upoštevati:
4. Max velikost motiva je format A4
5. Majice so načeloma enobarvne
6. Tisk je enobarven/dvobarven
7. Motiv se tiska na sprednjo stran
8. Na zadnji strani bodo logotipi
10. Lahko oblikujete enotno verzijo ali moško in žensko verzijo
11. Motiv je lahko napis, slika ali kombinacija obojega
12. Poslani predlogi morajo biti v vektorskem formatu, torej primerni za tisk, in v PDF formatu, ki se bo uporabil pri glasovanju (dodate lahko tudi kratek opis vašega predloga).

Med poslanimi predlogi, bosta ŠSFRI in ŠOFRI izbrala nekaj najboljših, med katerimi bodo študenti Fakultete za računalništvo in informatiko izglasovali zmagovalni motiv.

Rok oddaje:
Nedelja, 20.8.2017 do 23:55