Oglas za delo – Ambasador / Influenser Danfoss Trate (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

Čas študija je odlična priložnost za krepitev različnih kompetenc ali pridobivanje novih. Zakaj ne bi poskusili nekaj novega? Če ste samozavestni, dinamični in imate dobre komunikacijske sposobnosti, ne zamudite edinstvene priložnosti postati eden od štirih influenserjev podjetja Danfoss Trata!

S sodelovanjem vam bomo dali svobodo pri naslednjih aktivnostih:

• Deljenje in ustvarjanje vsebin za objavo na družbenih omrežjih ter s tem širjenje navdušenja nad organizacijsko kulturo Danfoss Trate ter njenimi trajnostnimi izdelki, ki pomagajo pri ohranjanju našega planeta
  • Načrtovanje in izvedba zanimivih dogodkov na vaši fakulteti ali študentski organizaciji (hekatoni, (virtualna) srečanja, delavnice ali posebne kampanje)
  • Raziskovanje in predlaganje ključnih dogodkov, na katerih naj podjetje sodeluje ter vaša pomoč pri mreženju in promociji dogodka
  • Koordiniranje (virtualnih) obiskov podjetja
  • Ustvarjanje novih priložnosti za večanje prepoznavnosti podjetja preko aktivnosti, ki vam ustrezajo.

Pričakovana znanja in izkušnje
Ste študent višjega letnika Fakultete za računalništvo in informatiko. Velika prednost je, če ste član katere koli študentske organizacije/kluba/lokalne študentske skupine. Pričakujemo tekoče znanje angleščine, sodelovanje pa bomo ponudili študentu/-ki FRI z dobrimi komunikacijskimi sposobnostmi, ki rad navezuje stike in dobro pozna družbena omrežja, je kreativen, odgovoren in organiziran.

Ponujamo plačano študentsko delo in svobodo pri planiranju in izvajanju delovnih nalog tako, da sami najlažje usklajujete delovne in študijske obveznosti, predvsem v mesecu decembru, februarju, marcu in aprilu. Vključeni boste v interne dogodke Danfoss Trate, spoznavali naše podjetje, organizacijsko kulturo in pridobivali profesionalne kontakte ter znanja s področij, ki vas zanimajo. Na koncu našega zanimivega sodelovanja bo najboljši influenser (poleg drugih ugodnosti) prejel še dodatno denarno nagrado.

Zainteresirane vabimo, da se čim prej prijavite na maja.gasper@danfoss.com in nam v prijavi pošljete CV, navedete svoje močne točke (kaj nam lahko ponudite) ter orišete ideje, kako bi nam lahko pomagali pri večji prepoznavnosti podjetja med študenti.

Prijave zbiramo do zapolnitve delovnih mest oz. dokler je študentsko delo objavljeno. Zaželeno je, da influenserji pričnejo z delom že v decembru 2020.