Sodeluj na Celtrinem novembrskem izzivu in osvoji nagrade v višini 1000 EUR!

OPIS

Podjetje Celtra spet pripravlja tekmovanje za najboljšo programersko rešitev, v kateri lahko študenti osvojijo atraktivne nagrade.

Letošnja naloga zahteva, da implementirate oblačno aplikacijo:

• Izdelajte oblačno aplikacijo z uporabo storitev AWS – dostop do AWS priskrbimo mi!
  • Zagotovite high-availability in zero-downtime ob posodabljanju aplikacije.
  • Za implementacijo lahko uporabite frontend/backend tehnologijo po izbiri.
  • Rešite problem, ki vas zanima – odprti smo za dobre in zanimive ideje.
  • Delate lahko sami ali v paru!

Pridite na predstavitev izziva, ki bo 6. novembra 2017 ob 11:15 v Garaži na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL!

Vse informacije v zvezi z izzivom bodo na voljo na https://ucilnica.fri.uni-lj.si/celtra.

V izzivu bodo sodelovali študenti Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru, Univerze na Primorskem in Univerze na Reki.

PRIJAVA

Prijave zbiramo na e-mail naslovu students@celtra.com. Pošljite nam vaše ime, priimek, ime fakultete, smer študija in letnik. V kolikor boste delali v paru, nam pošljite tudi podatke vašega partnerja.

Rok za prijavo je 10. november 2017.

ODDAJA

Svojo rešitev lahko razvijate do 30. novembra 2017.

NAGRADE

• Bon za 1000 EUR, ki ga lahko vnovčite za storitve AWS ali Heroku.
  • Obisk konference po dogovoru, npr. AWS Summit & technical bootcamp.
  • Plačana praksa v podjetju Celtra v Ljubljani, kjer boste lahko nadgradili pridobljeno znanje!

Zmagovalci izziva bodo znani do 11. decembra 2017.