Študentski inovativni projekt za družbeno korist išče pomoč študentov

Iščejo študenta smeri študijske smeri upravna informatika (Fakulteta za upravo& Fakulteta za računalništvo in informatiko) ali pa računalništvo in informatika (Fakulteta za računalništvo in informatiko), ki bi med poletjem (junij-september) sodeloval pri projektu Vključevanje prebivalstva v igranje tenisa in aktivnejši življenjski slog.

Omejitve za študente so:

–             Ima status do 1.10.2017,

–             Ni zaposlen,

–             Ni še sodeloval ali ne sodeluje pri podobnem projektu na faksu.

Znotraj projekta bi študenta izvajala predvsem naslednje naloge:

– izdelava SEO optimizacije strani po ključnih besedah – cilj: boljša uporabniška izkušnja in boljša pozicija www.teniski-klub-krsko.si na Google-u;

– spletni strani dodati analitiko – Google Analytics za spremljanje obiska na strani – cilj: želimo, da se obiskovalec zadrži na strani in spremljamo od kje prihaja na našo stran ter kaj ga zanima, da lahko prilagajamo našo ponudbo;

– preurediti spletno stran na novo podobo – nov logo, uskladiti barve, polja /pozicije – cilj: narediti uporabniku prijazno stran;

– urediti sistem on-line rezervacij, ki bi poleg članov kluba zajel tudi nečlane – cilj: optimizacija rezervacijskega sistema in delna razbremenitev zaposlenega osebja;

– urediti on-line sistem rezervacij na način, da pokrije vsa teniška in odbojkarsko igrišče;

– pridobivanje baze podatkov: ustvariti dvosmerno komunikacijo z naključnimi obiskovalci spletne strani in tudi s člani – cilj: da vsak obiskovalec pusti svoj e-naslov in potem z njimi komuniciramo in jih obveščamo preko mailingov (morda prvi stik preko on-line nagradne igre, kjer se logirajo s svojim e-naslovom).

Naloge se izvajajo od 1.6.-30.9. v obsegu 160 ur (40 ur mesečno). Razporeditev dela je fleksibilna. Plačilo je dobrih 800 eur neto  (dobrih 5€ neto na uro).

Če vas zanima sodelovanje pri tem projektu, sporočite zanimanje na email naslov Bruno.Nikolic@fu.uni-lj.si.