SW razvijalec/integrator krmilnih sistemov (z občutkom za HW)

Cosylab d.d.

Smo vodilni svetovni integrator krmilnih sistemov za naprave Velike fizike. Delujemo na področju načrtovanja, razvoja in integracije krmilnih sistemov za jedrske pospeševalnike, fuzijske reaktorje (tokamake) in radijske teleskope.

Če želite nadgraditi svoje znanje programiranja, krmiljenja naprav, razvoja elektronike in delovanja v zanimivih razvojnih skupinah, poleg tega pa ste željni zanimivih in odgovornih projektov, ste pravi za nas.

Podjetje so pred 15 leti ustanovili študentje fizike in računalništva, zato v svoje vrste vabimo zagnance s Fakultete za matematiko in fiziko, kakor tudi študente Fakultete za računalništvo in informatiko, Fakultete za elektrotehniko ter ostalih naravoslovnih ali tehničnih smeri.

Kaj pričakujemo:

• sposobnost dobrega logičnega in analitičnega razmišljanja;
  • hitro reševanje zapletenih problemov;
  • samostojnost in odgovornost pri delu;
  • dobro znanje angleškega jezika;
  • pripravljenost na delo s sodelavci preko celega leta.

Vašo prijavo za delo s CV-jem in kratkim opisom, kakšno delo bi vas veselilo opravljati po končanem študiju, pošljite na jobs@cosylab.com.

Na spletnem naslovu http://www.cosylab.com si lahko preberete, zakaj smo zanimivi in prodorni.