Vloga zaposlitvenih agencij v postopkih selekcije in sklepanju delovnih razmerij

Vedno več potencialnih delodajalcev se odloča za sodelovanje z zaposlitvenimi agencijami, ki za njihove potrebe, po naročilu opravljajo selekcijske postopke in/ali sklenitev delovnega razmerja. V želji, da vam, iskalcem zaposlitve, predstavimo vlogo zaposlitvenih agencij, vaše pravice in obveznosti Karierni centri Univerze v Ljubljani organiziramo posvet o vlogi zaposlitvenih agencij v postopkih selekcije in sklepanju delovnih razmerij.

Kdaj: 31.3.2015, ob 14h
Kje: Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo, Jamova 2 (zemljevid), predavalnica IV/7

PROGRAM:

14:00 – 15:30
Okrogla miza s predstavniki zaposlitvenih agencij in predstavnico Inšpektorata za delo

Poudarki na naslednjih vprašanjih:

• Zakaj podjetja najemajo zaposlitvene agencije?
  • Kako potekajo selekcijski postopki?
  • V čem je razlika v zaposlitvi v agenciji ali neposredno v podjetju/naročniku?
  • Priporočila Inšpektorata za delo
  • Vprašanja publike

16:00 – 17:00
Delavnice v izvedbi zaposlitvenih agencij

Izbirate lahko med naslednjimi temami:

• delavnica 1: VAJE IZ ZAPOSLITVENEGA RAZGOVORA
  • delavnica 2: UPORABA SOCIALNIH OMREŽIJ ZA VEČJO PREPOZNAVNOST MED POTENCIALNIMI DELODAJALCI
  • delavnica 3: NA KAJ BITI POZOREN PRED PODPISOM POGODBE O ZAPOSLITVI?

Na dogodek se lahko prijavite preko spletne prijavnice tukaj ali na elektronski naslov kc@uni-lj.si.

Kontakt za več informacij o dogodku: Maja Dizdarević, koordinatorka Kariernih centrov Univerze v Ljubljani (e-pošta:maja.dizdarevic@uni-lj.si, tel.: 030 641 650).